Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Makvera Mimarlıkta  otel, spa, alışveriş merkezi, residance gibi büyük ölçekli mekan tasarımlarının yanı sıra ev-ofis iç mimari proje ve uygulama projelerini de üstleniyoruz. Mobilya ve obje tasarımlarımız ile de mekan tasarımlarımızı destekliyoruz. Proje sürecindeki her aşamada müşterilerimizle fikir alışverişi içindeyiz. Onları çok iyi dinliyor, ihtiyaçlarını anlıyor ve beklenilenden fazlasını sunmayı hedefliyoruz.

İstanbul iç mimar ve dekorasyon firmaları arasında Makvera Mimarlık olarak proje ve uygulamalarımızla yenilikçi yaklaşımlar ile sektörde öne çıkan bir firmayız.

Yaşadığımız ve çalıştığımız mekânlarda işlevsellik kadar görsellik de önemlidir. Konutlar, ofisler, cafe ve restoranlar, mağazalar, oteller kullanım amacına uygun projelerle yapılmış olsa da mekânda yaşamı zevkli ve huzurlu kılacak olan estetik uygulamalardır. Bugün artık mekânların daha kullanışlı ve konforlu hale gelmesi, mekânlara estetik kazandırılması için profesyonel destekler alınmaktadır. Bu desteği iç mimarlık proje, tasarım ve uygulama hizmeti veren iç mimarlık firmaları vermektedir. Daha yaşanılası mekânlar müşterilerin ihtiyaç ve istekleriyle, iç mimarların bilgi birikimi, deneyimi ve yaratıcılığı buluştuğunda ortaya çıkıyor. İstanbul iç mimar ve dekorasyon firmaları arasında  Makvera Mimarlık olarak proje ve uygulamalarımızla öne çıkan bir firmayız.

Firmamız ev, ofis, cafe, restoran, otel, mağaza ve diğer ticari alanlarda iç mekân ve dış cephe duvar, bahçe dekorasyonlarında keşiften projeye, malzeme seçiminden uygulama süreçlerine kadar müşteri taleplerini de gözeterek en kaliteli hizmeti vermektedir.

İç mimarlık ve dekorasyon alanı sürekli yeniliklere açıktır ve yeni tasarım trendleri ortaya çıkmaktadır. Bu yenilikleri yakından takip ederek ve kendi yorumlarımızı da katarak özgün ve yaratıcı tasarımlar hazırlamaktayız. İstanbul dekorasyon, iç mimarlık, peyzaj alanlarında dünya standartlarını yakalamıştır.

Ev ya da iş yeri her türlü mekân için iç mimarlık hizmetine keşif çalışmasıyla başlıyoruz.Dekorasyon yapılacak alan mekânın bir bölümü de olabilir, komple dekorasyon da olabilir. Önce müşterimizin istek ve zevklerini, yaşam biçimini, ihtiyaçlarını öğreniyoruz. Daha sonra teknik çizimlerini yapıyoruz ve 3 boyutlu görsellerle işin başlangıcını belirliyoruz. İstanbul iç mimarlık firmaları arasında özel bir yere sahip olan firmamız doğru malzeme seçimi konusunda da müşterilerine destek vermekte, fiyat analizleri ve karşılaştırmalar yaparak doğru malzemelerin uygun fiyatlarla alınmasını sağlamaktadır.

Dekorasyon yapılacak alanın boyutları, yapılacak işlemler, proje, kullanılacak malzemeler fiyatları değiştirmektedir. Makvera Mimarlık ve dekorasyon firması olarak en doğru ve kaliteli malzemelerle, en uygun fiyatlarla mekânınızı yeniliyor, mekânınıza estetik ve değer katıyor ve konforlu yaşam alanı hailen getiriyoruz. Evinizde, kafenizde, mağazanızda hayal ettiğinizi, hatta daha fazlasını hayata geçiriyoruz. İstanbul da Ünlü iç Mimar lar arasında yerini alan iç Mimarlar Ekibimiz hayalleri gerçeğe çeviriyor